1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Донецкий  институт  туристического  бизнеса

 

Конкурс студентських наукових робіт 2013/2014

Роботу студентки нашого інституту Кравцової Аастасії визначено як одну з кращих в рамках конкурсу студентських наукових робіт 2013/2014 з напряму «Готельно – ресторанна справа». Анастасiю запросили до участі в підсумковій конференції, яка відбудеться у Львівському інституті економіки і туризму 13-14 березня 2014р. Назва ії роботи - Використання методів математичного програмування для складання меню, оптимізованого за змістом корисних речовин і енергії ─ «Оптимізація харчування». 

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з напрямку «Готельно – ресторанна справа» проводиться відповідно  до наказу   Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1281 від 9 вересня 2013 року  з метою пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів інституту.

Мета конкурсу полягає в активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактору формування фахівців нового типу, створення у вищих навчальних закладах системи широкого залучення студентів до участі у наукових програмах  та інших формах науково-дослідної діяльності.

Бажаємо наснаги та  перемоги!

Последние новости читайте больше об институте