1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Донецкий  институт  туристического  бизнеса

 

Науковi досягнення студентiв ДIТБ!

Вітаємо магістрантів 5 курсу з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2012/2013 н.р. за напрямом «Менеджмент» !!!

Студенти ДIТБ демонструють свої досягнення за межами iнституту, виборюючи призові місця у Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах. 

13 березня 2013 р. у Харківському національному економічному університеті відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом «Менеджмент». Результати своїх досліджень на конкурс надало 215 студентів з різних ВНЗ України, у тому числі було подано 2 студентські наукові роботи магістрів кафедри менеджменту ДITБ. За результатами конкурсу було проведено підсумкову науково–практичну конференцію, яка була представлена роботою 4 секцій: «Менеджмент організацій», «Стратегічний менеджмент та управління інноваційно-інвестиційною діяльністю», «Менеджмент персоналу», «Менеджмент організацій (за видами економічної діяльності)». За призові місця в фіналі конкурсу змагались 58 студентських робіт. За результатами конкурсу 

  • Баканова Юлія Дмитрівна (студент магістратури, гр. МО09А) – Диплом за І мiсце (науковий керівник д.е.н., проф. Туріянська М.М.) 
  • Овчинникова Юлія Ігорівна (студент магістратури, гр. МО09А) – Диплом за ІІІ мiсце (науковий керівник к.держ.упр., доц. Кравцов С.С.)

Вітаємо призерів , бажаємо натхнення та подальших перемог!

Последние новости читайте больше об институте